top of page
Figurky
Zdenka Hanyšová Celá
Zdenka_ICF.jpg
Certifikát kouče
Certifikát kouče
Mgr. Zdenka Hanyšová Celá, ACC

certifikovaný kouč ICF

 

Jsem žena, která ví, že zrání je krásná věc. Mám ráda lidi a ráda je (i sebe) inspiruji a propojuji. Tvořím, raduji se, učím se trpělivosti a naslouchání, protože už vím, že víc mluvit znamená míň vědět. Ladí mi věta Všechno je, jak má být.

 

Specializuji se na služby v oblasti komunikačních dovedností, vztahů s veřejností (PR), a s médii (MR) a v marketingové komunikaci už 19 let. Mám  zkušenosti z veřejného sektoru (zdravotnictví a sociální služby, školství, samospráva), ze státní organizace i ze soukromého sektoru. (Více v odkazu HanyCom)

 

Vzdělání jsem si ve svém aktivním učícím se desetiletí před svou padesátkou doplnila o studium žurnalistiky (Bc.) a posléze marketingových komunikací (Mgr.). 

Nyní se třetím rokem věnuji osobnímu rozvoji v koučinku a mentorinku v Koučink akademii Libchavy. Sama koučuju a s manželem vedeme rozvojová setkání koučovacím přístupem. (Více v odkazu Koučujeme)

 

Ráda se potkávám s lidmi, kteří stejně jako já jsou nadšení tím, co dělají, co se učí, co žijí. Ráda pracuji s klienty, kteří vědí, co chtějí, nebo si na to chtějí přijít. Inspiruji je a propojuji. Jsem šťastná když tvořím, poznávám všechno nové a rozvíjím se.
Věnuji se individuálnímu koučinku i koučování týmů.
Poskytuji mentorink v oblasti vztahů s vnitřní i vnější veřejností ve firmách, neziskových organizacích a veřejné správě. 
Absolvovala jsem výcvik 137 hodin profesionálního koučinku v První a Druhé spirále kouče v Koučink akademii Libchavy. Tento výcvik je akreditovaný ACSH a schválený ICF.


Ve svém životě si cením zkušeností, které jsem získala při svém dlouhodobém působení v Českém rozhlase Hradec Králové a v tištěných médiích a v práci tiskové mluvčí velké státní firmy. V současné době se věnuji rozvoji vztahů s veřejností u všech typů organizací, neziskově pomáhám osvětě netradičních způsobů vzdělávání a rozvoje.
Vystudovala jsem žurnalistiku na UP v Olomouci a marketingové komunikace na UTB ve Zlíně.

 

Více o mých zkušenostech zde.

Oldřich Hanyš
Oldřich Hanyš

 

Mám rád Vesmír a objevování všech jeho záhad mě naplňuje vzrušením. Stejný pocit mám, když mohu objevovat své vlastní schopnosti, svojí identitu, svoje energie. Je to hodně velké dobrodružství a s každým novým objevem se otvírá můj prostor, můj vnitřní Vesmír a cítím se svobodnější.

 

V posledních pěti letech se intenzivně věnuji vzdělávání v oblasti koučinku a osobního rozvoje.

 

Ve své profesi se specializuji na oblast informačních technologíí. V jedné středně velké akciové společnosti vedu tým, který realizuje významné projekty v oblasti IT. Rád bych inspiroval nejen manažery v IT, že koučovací přístup orientovaný na dosažení cíle je pro vedení projektů, definování cílů a motivování členů týmu velmi užitečný.

 

Se manželkou tvoříme webové stránky a vedeme rozvojová setkání. (Více v odkazu Koučujeme)

 

Absolvoval jsem v Akademii Libchavy

  • V roce 2012 jsem ukončil kurz Manager koučem v Akademii Libchavy.

  • V roce 2013 jsem ukončil kurz I. Spirála kouče akreditovaný ICF.

  • V roce 2014 až 2015 jsem absolvoval Výcvik koučů systémů a facilitátorů systemických konstelací.

 

Další informace také na zde

 

Olda
Certifikát kouče
bottom of page