top of page
Individuální koučink

Individuální koučink

 

Chcete to zkusit?

 

Když se pro koučování rozhodnete, budete to vy, kdo si stanoví oblasti, kterým se chcete zabývat, a kdo bude hledat možnosti, jak dosáhnout změn.

 

Vyberete si z nás dvou svého kouče (Zdenka Hanyšová Celá, Oldřich Hanyš), který bude Vaším průvodcem a který bude dělat vše pro to, abyste měl/a svůj prostor pro přemýšlení a mohl/a jste se samostatně rozhodovat, jaké cesty vyzkoušíte.

 

Koučování probíhá formou rozhovorů, jejichž délka je obvykle 1 – 1,5 hodiny. Četnost je na vás, obvykle se s klienty setkáváme jednou, někdy dvakrát měsíčně.

 

Místem pro koučování je obvykle koučovna v ulici Sv. Anežky České č. 32 v Pardubicích. Budeme si povídat a hledat odpovědi na Vaše otázky. Můžete relaxovat či tvořit, kreslit obrázky a poslouchat příjemnou hudbu. 

 

Poprvé se můžeme potkat i v jiném prostředí, například v kavárně. Pro první schůzku a osvětlení, co je Koučink, je vhodná „Káva s koučem“ – tato schůzka je koučem poskytována zdarma. Odpovíme Vám na ní na všechny Vaše otázky a případně představíme, jak koučování probíhá. Stanovíme si pravidla setkávání. Teprve, až se rozhodnete pro koučování, můžeme si domluvit místo, kde se budeme scházet pravidelně.

Koučujeme také po Skype.

 

Termín a délku setkání si s Vámi rádi domluvíme. Nabízíme několik možností této domluvy:

  • volejte na telefon 777 348 529,

  • piště na email: hanys@hanycom.cz nebo hanysova@hanycom.cz,

  • v případě objednávky provázení po Skype si nás aktivujte na jedné z těchto adres:live:hanysova nebo oldrich.hanys

  • můžete se také zaregistrovat pomocí formuláře "Kontaktujte nás" na těchto stránkách.

 

Těšíme se na vás.

Zdenka a Olda Hanyšovi

bottom of page