​Když mě práce baví :-)

Je načase "odtajnit" mého klienta, pro kterého pracuji na zakázce do krajských voleb už několik měsíců. Jsou to kandidáti hnutí Starostové a nezávislí pro Pardubický kraj, kteří měli tu odvahu a rozhodli se jít do této krajské soutěže SAMOSTATNĚ. A to je těžká zakázka. A já si "sáhla" na celou kampaň.

Vizualizace Kampaň jsme od jejího "vlahého" začátku pojali ve stylu STANování (od zkratky STAN). Naše společnost HanyCom následně uvedla do života facebok stanujeme.STAN a webové stránky www.stanujeme-pk.cz.

Při přípravě Billboardů, bannerů a plakátů se starostové ponořili do nádherné přírodní scenérie venkova, který těsně navazuje na krásná města Pardubického kraje - pole jsou doslova za humny i Pardubic :-) Jedinečnost - oproti jiným politickým stranám - spočívá v originalitě "setkávání" při pořizování fotek - všichni byli v jednom čase na jednom místě a nikdo není počítačově namontovaný do skupiny. A je to znát v energii skupiny... posuďte sami.

Obsah Ještě jsme obrázky doladili takzvaným claimem - motem, větou. Ta by neměla slibovat nesplnitelné a "nemlátit" prázdnou slámu. A tak jsme zvolili větu, která je skutečností. A totiž - že Starostové mají k lidem nejblíž (nejen na malé vesnici jim lidé doslova "vidí do talíře" a navíc znají docela přesně potřeby lidí), a proto "Do vedení kraje patří". Žádné plané sliby, žádné zkratky, vzbuzování falešných pocitů bezpečí a dalších emocí. Billboardy už jsou k vidění v Pardubicích u nádraží, u AFI, na zimním stadionu, na Drážce, či při výjezdu na Chrudim. Také v České Třebové a ve Svitavách. Plakáty jste možná už viděli v některých městech kraje. A CLV (plakáty na zastávkách) jsou v Pardubicích, České Třebové, Chrudimi a Ústí nad Orlicí.

Děkuji za spolupráci a trpělivost profi fotografovi Petrovi Wagenknechtovi a profi DTP ateliéru Rainbow Pardubice - panu Janku Kupkovi. Práce s nimi je pro mne radostí EndFragment

#blok