top of page

Sešly jsme se u Anežky


Letos poprvé jsme včera "síťovaly" u Anežky. Přišly jsme se ZASTAVIT, ujasnit si svoje "tady a teď", nechat SE INSPIROVAT a SDÍLET své nápady a příběhy. A taky je "OSLAVIT".

Ono totiž NAHLAS SE POCHVÁLIT za to, "co se povedlo, bývá někdy hodně těžké, protože všichni "jedeme" ve velké sebekritice. Včera jsme se po krátké relaxaci za zvuku tibetských misek pustily do "sebe". Hrály jsme si SE SVÝMI ROLEMI a zvažovaly, kterou teď potřebujeme posílit a jak. Odnesly jsme si "minimanuálek" jak na to. Se SEBE-KOUČOVACÍM přístupem seznámila ZDENKA.

IDA navázala svou "oslavou" projektu JAZYKOVÉHO KOUČOVÁNÍ a praktickou ukázkou, jak si ujasnit, kde v "chuti učit se jazyk" právě jsem, kde bych chtěla být, kdy, a co bude můj první krok.

LEA se připravuje na projekt ZDRAVÉ SVAČINKY DO ŠKOL a poprvé nahlas mluvila o své třinácté komnatě.

JIŘKA oslavila své NÁDHERNÉ FOTKY a chuť pustit se (konečně :-) ) do svých webových stránek a LÍDA, která přijela ze zasedání v hodnotící porotě soutěže kadeřnic Calibr Cup v Lanškrouně, si vytáhla kartičku "JSI NA VRCHOLU SVÝCH TVŮRČÍCH SIL" - a zajásala.

Lektorka roku BÓĎA se našla v INTERNÍ KOMUNIKACI a navázala spolupráci s IIK, v Praze, pracuje s výhledem na tančící dům a moc ji to baví. Připomněla svoji aktivitu STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ a chuť pomáhat potřebným.

Intuitivní tanečnice JANKA z XANADA nepřišla, protože doprovázela jednu maminku k porodu miminka (to se za čas, který jsme strávili u Anežky narodilo).

Starostka HANKA se také omluvila, a nerada, ale fotila fotky do své kampaně a EVU s čokoládovými bonbonky zdravíme, protože je nemocná.

Tak děvčata zase v březnu.

A - děkuji za Vaši důvěru a chuť podílet se, sdílet a užít si to. Panu Petru KOHOUTKOVIi děkujeme za poskytnutí krásného prostoru u Anežky č. 32 v Pardubicích.

Za všechny přeje pěkné dny ZDENKA

bottom of page