29.7.2015

Jak  jednoduché se někdy zdá udělit druhým radu, co všechno by pro svou prezentaci mohli udělat a jak by "na to" mohli  jít. Mnohem složitější je to však s onou pověstnou "kovářovou kobylou". I u nás už dlouho chodila bosa, a tak jsme ji obuli. A ušili nové šatičky. A tak je tu náš nový web.

 

Máme za sebou hodiny práce a hlavně d...

15.7.2015

 

Někdy se stane, že se některé planety, které obíhají kolem našeho Slunce, přiblíží navzájem k sobě tak blízko, že by si spolu mohly povídat. Říká se tomu „konjunkce“. Planety se na to velmi těší, protože aspoň na chvíli nejsou na své pouti vesmírem samy a mohou se před ostatními pochlubit, co zažily a jak se daří jiným planetám.

A co...

12.7.2015

 Dostává se mi teď do ruky mnoho knih o tom, jak lze změnit pohled na svět tak, aby se nám dařilo; jak žít v souladu se svými hodnotami, jak se „uvnitř“ cítit dobře a co pro to je třeba (u)dělat. Základ je v „mentálních mapách“, ve způsobech přemýšlení o věcech, v uchopení svých myšlenek a jejich nasměrování. Protože „na co zaměřím s...

10.7.2015

Čtu knihu od Sue Knight - NLP v praxi. Jak vnímáme sebe a svět, který nás obklopuje? Čemu věnujeme pozornost, ať vědomě, či nevědomě? Každý máme své filtry vnímání. Stojí za to si je uvědomit. Některé věci jsou pro nás "podstatné", zaměstnávají naši pozornost a unikají nám tak věci "nepodstatné."

 

Kdysi dávno žil námořník, který se pl...

5.7.2015

Knihu Vědomý business jsem jednou docela náhodou koupila v Praze na hlavním nádraží, krátce po jejím uvedení na trh v roce 2010.  Pozvánkou ke čtení a následnému studiu této knihy pro mě byl text na záložce. „Vědomý business je daleko víc, než jen technika. Je to vyslyšení naší lidské touhy po naplněném, tvořivém a smysluplném životě...

Please reload

31.12.2016

Please reload

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Please reload

Sdílet
Naše inspirace
Hledat podle slov

Já, ŽENA a moje role

1/1
Please reload

Archiv
Please reload

Na co se těšíme